Kolay Reklam Web Tasarım Hizmetleri

3.500

  • 1 Adet .com,.net,.org alan adı.
  • 1 Adet alan adı barındırma.
  • Mobil uyumlu modern arayüz
  • 2 Senelik altyapısal destek.
  • Ziyaretçileriniz için özel raporlama.

Kredi kartınız ile 12 Taksite kadar satın alabilirsiniz.

  • Web Tasarım Paketlerimiz:

    Alan Adı ve Barındırma:

    SEO Desteği:

Sadece Yeni Nesil Tasarımlar

Kolay Reklam Web Tasarım Hizmeti, web tasarım konusunda eski ve klasik yöntemlerden ziyade yeni ve modern yöntemleri dikkate alarak, sadece yeni nesil tasarımlar yapıyor.

Bu yeni tasarımlar sayesinde tasarımını yaptıracağınız internet sitesi kısa bir sürede Google’ın ve diğer arama motorlarının beğenisini kazanır. Böylece internet sitenize anlık olarak binlerce ziyaretçi çekersiniz ve bu ziyaretçileri kolay bir şekilde müşteriye çevirirsiniz.

Eğer kurumsal bir yapının sahibi değilseniz ve kişisel bir internet sitesi tasarlatmak istiyorsanız, yine birbirinden özel çözüm önerileri sayesinde kişisel sitenizi tasarlatabilir ve bu site ile internette ön plana çıkabilirsiniz.

Web Tasarım Süreçleri;

Kolay Reklam Web Tasarım Hizmeti, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Kolay Reklam Web Tasarım Hizmeti ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Kolay Reklam Web Tasarım Hizmeti, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

tasarim

Sizi hangi renk temsil ediyor? Hangi çizgi, hangi kurgu sizi gerçekten anlatıyor? Bunu beraber oluşturacağımız beyin fırtınasıyla yaratabiliriz. Bu sayede dünyaya açılan tabelanızı, olması gerektiği kadar renkli ve ışıklı yaparak, işletmenizin doğru sonuçlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir web sitesi sizi önce bulunduğunuz şehre, daha sonra yaşadığınız ülkeye ve nihayet tüm dünyaya tanıtacaktır.

Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan firmalar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Kısa Sürede Büyük İşler

Web tasarımı işlerinde kısa sürede büyük ve profesyonel işler ortaya koyan Kolay Reklam Web Tasarım Hizmeti, sizlerden gelecek olan web tasarım isteklerini bekliyor. Bu istekleri doğru bir şekilde projelendiren ajans, düşük bütçeli işlerde bile kalitesini koruyarak, profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyor.