Kolay Reklam – Instagram Sponsorlu Reklam Hizmetleri

200Instagram Fenomen Paketlerimizi denediniz mi?
Hemen buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Instagram ile ortak çalışmamız sonucu Instagram’da işletmenizin reklamı kullanıcıların akışlarında, takip ettikleri hesaplar tarafından paylaşılan görsellerle birlikte gösterilmektedir.

 • Haftalık Bütçeniz

  • 200 ₺

  Reklamınız İçin Görseliniz

  Görselinizi Yükleyin

  • (max file size 1 GB)

  Reklamınızın Gösterim Yeri

  Gösterilecek Cihaz Türleri

  Lokasyon Seçiniz

  Yaş Aralığı Seçiniz

  Başlangıç

  Bitiş

  Reklamınıza Ekstra Beğeni

  Reklamınıza Ekstra Yorum

  Instagram Kullanıcı Adınız

    İster büyük ister küçük ölçekli işletme olun, ister sadece sayfa tanıtım amaçlı kullanın, Facebook ve Twitter’dan sonra en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram’da vereceğiniz reklamlardan mutlaka etkileşim sağlayacaksınızdır. Sektör ayırt etmeksizin yayınlanabilen Instagram reklamları ile markanızı/işletmenizi geniş kitlelere ulaştırmak, ürün ya da hizmetinizde satışları arttırmanız daha kolay hale geliyor. Siz de Instagram reklamları ile iletişiminizi güçlendirerek, gelirinizi arttırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden sponsorlu reklam hizmetimizi satın alabilirsiniz.

    Sosyal medyada artan rekabet ile birlikte küçük büyük tüm işletmeler instagram reklamlarını kullanmaya ve verdikleri reklamlar ile işletmelerini büyütmeye başladı. İster kendi evinizde ürettiğiniz butik ürünleri satan biri olun, ister hizmet sunan büyük bir firma, instagram reklam verme seçeneklerini doğru değerlendirerek kısa sürede kitlenizi ve işletmenizi büyütmeniz aslında oldukça kolay. Yeter ki reklamınızı tamamen sizin kitlenize uygun ayarları yaptığımız  Kolay Reklam Sponsorlu den verin..