Kolay Beğeni – Instagram Otomatik Beğeni Hizmetleri

25Instagram Fenomen Paketlerimizi denediniz mi?
Hemen buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Kampanyalı takipçi paketlerimizi denediniz mi?
Hemen buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


 • Kesinlikle şifrenizi istemiyoruz.
 • Profilinizin gizliliği açık olması gerekmektedir.
 • Max. 2 Saat içerisinde teslimat. 
 • 5 Senelik Kurumsallık güvencesi.

Havale/Eft ya da Kredi Kartınız ile 12 Taksite kadar satın alabilirsiniz.

 • Eski Fotoğraf Gönderimi

  Yeni Fotoğraf Gönderimi

  Yeni Fotoğraflara gönderilecek
  Beğenilerin Gecikme Süresi

  Öneriyoruz
  8.000 Adet Türkiyeden Takipçi sadece 100₺!

  Instagram Kullanıcı Adınız

Kolay Beğeni ( Instagram Otomatik Beğeni Hizmetleri ) Nedir? Nasıl Çalışır?

   Instagram otomatik beğeni alma sonucu paylaşımlarınıza gelen beğeni sayısı ile instagramın “keşfet” bölümünde çıkabilir ve milyonlarca kişinin sizleri görmesini sağlayabilirsiniz. Daha fazla kişinin sizi görmesi daha fazla takipçi daha fazla görüntülenme daha fazla yorum anlamına gelir. Otomatik beğeni satın al işleminde beğeni yapanlar gerçek kişiler olduğu için, bu kişiler sizin paylaşımınızı beğendiklerinde, onları takip edenler de paylaşımınızı görmüş olur.

   Hesabınız canlandığı an itibari ile satış yapıyor iseniz satışlarınızda gözle görülür artışlar meydana gelerek gelir elde etmenizi kolaylaştıracaktır. 

   Instagram’da aldığınız aldığınız her fazladan 10 beğeni bile sizin hesabınızın keşfette veya kullanmış olduğunuz hashtag(#) lerde ve yer bildirimlerinde başlıca gönderi kısmında çıkmanızı sağlayarak daha fazla kişinin görmesini ve daha fazla kullanıcının sizi takip edip hesabınızı canlandırmasını sağlayabilirsiniz.

    Satın aldığınız paketimize göre eski fotoğraflarınıza ya da paylaştığınız her fotoğraf için fazladan beğeni gönderilir beğeniler aktif ve Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Bu durum için sizden kesinlikle şifrenizi istememekteyiz.

   Beğenileriniz bize ödeme yaptıktan sonra 2-4 Saat içerisinde açılmaktadır. Satın aldığınız paketimize göre beğenileriniz paylaştığınız her fotoğrafa otomatik şekilde yüklenecektir.

   Hizmetimizi satın alabilmek için sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterlidir. Hesabınız her 5 dakikada bir otomatik kontrol edilir ve yeni eklenen fotoğraf olduğunda otomatik olarak beğeniler gönderilmektedir.